Наша техніка

  Lectrosonics SRc Dual-Channel Slot-Moun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Підходить для «гнізд для камери», адаптера Lectrosonics Duopack та мультиплексора Octopack, а також працює окремо з різними адаптерами
– Діапазон налаштування 76 МГц в кроках 100 кГц або 25 кГц для частот до 3072 частот (діапазони A1, B1, C1)
– Діапазон 941 пропонує 695 частот в діапазоні налаштування 19 МГц з кроком 25 кГц
– Подвійна конструкція приймача для двох каналів, з різноманітністю фазового переключення, або для одноканального з функцією різноманітності співвідношення
– Цифровий гібридний Wireless® з режимами сумісності для використання з іншими передавачами
– Відстеження фронтальних фільтрів для отримання високої продуктивності в жорстких радіочастотних середовищах
– РК з скануванням радіочастотного спектру
– SmartSquelchTM, керований DSP, фільтруванням на основі шуму та шумозаглушення
– Пілотний тон на основі DSP для управління шкварком
– ІЧ-порт синхронізації для швидкого налаштування передавача (LMb, LT, HHa, HMa та SSM)
– Робота SmartTune для швидкого та впевненого вибору частоти

 

Lectrosonics SRBATTSLEDTOP SR Battery Sled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адаптер акумулятора для приймачів SR. Приймає акумуляторні батареї типу L та M. Встановлюється над приймачем SR. Для нижнього кріплення SRBATTSLEDBOTTOM.

Має запасні кріпильні гвинти в фіктивних отворах в адаптері.

 

Lectrosonics HMa Plug-On BOOM 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HMa від Lectrosonics – це передавач УВЧ, який приймає сигнали мікрофона або лінійного рівня через стандартний роз’єм XLR. Він має вибіркове фантомне живлення 5, 15 і 48 В і може використовуватися в поєднанні з приймачем Lectrosonics і ручним мікрофоном.

Вхідний підсилювач передавача HMa використовує операційний підсилювач для тихої роботи і регулюється посиленням за допомогою широкосмугового обмежувача подвійний обвідної. 24-бітний аналого-цифровий перетворювач оцифровує звук і фільтрує надзвуковий шум вище 21 кГц. Результуючий сигнал кодується за допомогою власного алгоритму для створення аналогового сигналу даних для передачі RF.

Володіючи широким діапазоном налаштування 76 МГц, з кроком налаштування 100 кГц або 25 кГц для частот до 3072, передавач HMa також охоплює три стандартних блока частот Lectrosonics 25,6 МГц. Кожен блок забезпечує 256 різних частот пілот-тону.

 

 

Lectrosonics SMV Super Miniature Wireless

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Цифрова гібридна технологія Wireless ™ (Патент США №2525135)
– Змінна, вибiрна потужність:
SMV: 50mW, 100mW, 250mW (для блоків США та X, блоки 470-23)
SMV: 50mW, 100mW (для агрегатів США, блок 941)
– Панель управління мембранним перемикачем з РК-дисплеєм
– 256 синтезованих частот УВЧ
– Широкий динамічний діапазон введення
– DSP-сигнал на базі DSP
– Вихідний етап циркулятора / ізолятора
– Корпус з алюмінію, захищений від вологи
– Не корозійний, надтверде покриття

 

Lectrosonics ALP620

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антена Lectrosonics ALP620 LPDA Shark Fin призначена для встановлення в приміщенні або зовні. Антена забезпечує розширений прийом на великі відстані і охоплює діапазон частот від 450 до 850 МГц для повної сумісності з усіма бездротовими мікрофонами та системами IFB Lectrosonics.

ALP620 має скелетну перфоровану конструкцію, яка ідеально підходить для зовнішнього використання у вітряних умовах. Універсальна основа для кріплення штативу, штатива та підставки для мікрофона. Антена розроблена зі скловолокна 1/8 для підвищення міцності та невеликої ваги.

 

 

PSC RF Multi SMA (470 to 700 MHz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RF Multi SMA від PSC працює в односмуговому частотному діапазоні від 470 до 700 МГц і побудований з низькошумними РЧ-підсилювачами. Він містить два окремі та активні 1-8 РЧ-розгалужувачі для використання до восьми бездротових приймачів. Два входи BNC пристрою з’єднують інтерфейс із зовнішніми антенами. Кожен з виходів SMA пропонує ізоляцію від 24 до 28 дБ між бездротовими приймачами.

PSC RF Multi SMA може живити зовнішні антени або підсилювачі віддалених ліній. RF Multi SMA включає два перемикачі на передній панелі, один для MAIN POWER, а другий, ANT PWR, для зовнішніх антен або підсилювачів віддаленої лінії. Весь блок живиться від будь-якого джерела зовнішнього постійного струму від 10 до 15 В постійного струму при 120 мА.

 

IndiPRO Tools 2 x Micro-Series 98Wh

Цей літій-іонний V-кріплення акумуляторної батареї для індикаторів 2 x мікро-серії 98Wh з двояковим зарядним пристроєм V-Mount включає два індикаторні батареї інструментів IndiPRO Micro-Series, 98Wh V-Mount Li-Ion Battery, та подвійний зарядний пристрій V-Mount з двома вихідними сигналами XLR. Акумулятор має 6,6 Ач ємністю і 14,8 В вихід.

 

 

Sound Devices 833

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sound Devices 833 дозволяє здійснювати повну маршрутизацію входів / виходів на розсуд користувача і призначення параметрuв на фізичні   елементи управління. Рекордер надає можливість для запису великої кількості матеріалу без стороннього обладнання і оснащений роз’ємами   для підключення SD карт, а також вбудованим SSD диском на 256 GB.

Начинка інтерфейсу включає в себе движок з 3 FPGA схемами і 6 ARM процесорами, які забезпечують значну продуктивність і високоякісний звук. Динамічний діапазон пристрою становить 120 дБ, підтримуються режими частоти дискретизації до 192 кГц. 833 має на борту 6 мікрофонних передпідсилювачів A класу з низьким рівнем шуму і посиленням 76 дБ, які пропонують кращі характеристики з розробок виробника.

Генератор часових кодів E з Bluetooth (одиничний блок)

– Ліцензія студії синхронізації

– 3,5-мм міні-джек-кабель (прямий кут)

– USB-кабель типу C

– 2x затискач

– 10-кратна гачка і петля

– 4-х кольорові гумові смуги

– Часовий код LTC: Відповідно до стандарту SMPTE-12M

 

 

Sanken COS-11D/Countryman B6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чорний мікрофон COS-11D Omni Lavalier, Normal Sens, з кабелем 1/8 “TRS для бездротового передавача Sennheiser Evolution від Sanken призначений для запису звуку. Він призначений для використання в різних програмах, таких як телевізійне телебачення, театр, фільми, відеографи та інше.

Забезпечуючи аудіопродуктивність, що відповідає стандартам сучасних цифрових бездротових мікрофонних систем, COS-11D вирішує проблеми шуму, щоб забезпечити чистий звуковий сигнал. Крім того, широка частотна характеристика забезпечує точне, прозоре відтворення звуку; і його всеспрямований полярний малюнок гарантує велику зону зйомки, мінімізуючи зворотний зв’язок і шум поза осі.

Schoeps CMIT 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розміщений між коротким MiniCMIT і довгим SuperCMIT, синій мікрофонний Schoeps CMIT 5 – це чудовий стрілочний мікрофон для внутрішніх і зовнішніх застосувань. CMIT 5, високо оцінений для запису кіно, телебачення та локації, пропонує налаштування тону і передбачувану спрямованість, навіть при повороті.

Три фільтри, що вибираються, дозволяють управляти шумом стріли, ефектом близькості, високочастотним акцентом для забезпечення збалансованої, професійної якості звуку. Спеціальна конструкція та фільтрація ефективно пригнічує перешкоди з різних джерел, таких як радіо, телебачення та сотові частоти.

 

Sennheiser 416

  

 

Sennheiser МKH 416 – лінійний short gun мікрофон. Його чудова спрямованість і компактний дизайн, висока співзвучна артикуляція і придушення зворотного зв’язку роблять MKH 416 чудовим універсальним мікрофоном для кіно, радіо і телебачення, особливо для трансляцій поза приміщенням.

особливості:

– Збільшена спрямованість завдяки принципу interference tube

– Висока чутливість

– Бестрансформаторним балансовий плаваючий вихід

– Виключно низький власний шум

– Міцний, придатний для несприятливих кліматичних умов

 

Sennheiser 418

 

 

 

 

 

 

 

 

Стереомікрофон Sennheiser MKH 418 S призначений для звукозапису в кіновиробництві, радіо і телебаченні. Мікрофон MKH 418 S має видатні характеристики звуку: низький еквівалентний рівень шуму і лінійну частотну віддачу, а також високий ступінь спрямованості. MKH 418 S дуже простий у використанні за рахунок мініатюрних розмірів і невеликої ваги.

Відмінні риси:

– Принцип інтерференційної труби для високої спрямованості

– Наднизький рівень власного шуму

– Чутливість високого ступеня

– Вагомий просторовий ефект

– Безшовний металевий корпус легкий і міцний

– Підходить для використання в непростих погодних умовах

 

 

SENNHEISER ew 500 BOOM 2 G4-Gw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибір професіонала для якості звуку трансляції. Забезпечення максимальної гнучкості для запису звуку та відеозйомки. Надійна система бездротового мікрофона, яка пропонує максимальну якість звуку.
Фантомний підключений передавач SKP 500 з можливістю адаптації підключає будь-який дротовий дробовик або ручний мікрофон для широкого спектру бездротових застосувань – від польових інтерв’ю до роботи без камер.
SENNHEISER EK IEM G4-G 

 

Sennheiser EK IEM G4 це компактний напоясний стереоприемник для радіосистем серії EW IEM G4.

Компанія Sennheiser представила нову серію бездротових систем четвертого покоління evolution wireless G4. Новинки характеризуються трьома основними якостями, які завжди високо оцінюються користувачами в усьому світі: універсальність, простота у використанні і безпеку.

Особливості Sennheiser EK IEM G4:

– Міцний натільний приймач і надійні вставні навушники для моніторингу IE 4, що забезпечують чіткість звуку на всіх частотах для щоденного використання на сцені.

– Полурековий стереопередавач в суцільнометалевому корпусі з органічним світлодіодним дисплеєм для повного управління

– Легка і гнучка бездротова синхронізація між передавачем і приймачем через ІК-інтерфейс

– Сумісність з програмою управління Sennheiser WSM для гнучкого розподілу частот

– До 16 сумісних каналів

– Смуга пропускання до 42 МГц, 1680 обираних частот, повна настраиваемость в стабільному УВЧ-діапазоні

– Діапазон передачі: до 100 метрів