DCP mastering 2D/3D фильмов

Студія CINEMA SOUND PRODUCTION пропонує повний комплекс послуг по мастерингу DCP, створення DKDM ключів для серверів кінотеатрів, запис-клонування HD дисків і субтитрування контенту.

Технічні вимоги до матеріалу для DCP:

Відео матеріал:

Послідовність файлів некомпресованний tiff 16 bit per channel, CIE XYZ
Послідовність файлів некомпресованний tiff 8 bit per channel, RGB ITU 709
2K / 4K

– MXF
Frame rate: 24,00  frames/second
Pixel Aspect Ratio: Square Pixels (1.0)
В форматі:
Scope (2048х858p) або Flat (1998х1080p)
– j2c sequence
Frame rate: 24,00  frames/second
В форматі:
Scope (2048х858p) або. Flat (1998х1080p)
– Tiff  sequence
Frame rate: 24,00  frames/second
В форматі:
Scope (2048х858p) або. Flat (1998х1080p)
– MP4
Frame rate: 24,00  frames/second
Pixel Aspect Ratio: Square Pixels (1.0)
В форматі:
Scope (2048х858p) або Flat (1998х1080p)
– MOV
Frame rate: 24,00  frames/second
Pixel Aspect Ratio: Square Pixels (1.0)
В форматі:
Scope (2048х858p)
або
Flat (1998х1080p)
Audio:

Bit Depth: The bit depth shall be 24 bits per sample.
Sample Rate: Irrespective of the associated image frame rate, the audio sample rate shall be either fortyeight or ninety-six thousand samples per second per channel, commonly expressed as
48.000 or 96.000 kHz. At 24 FPS playback, there are exactly 2,000 audio samples per frame for 48.000 kHz and exactly 4,000 audio samples per frame for 96.000 kHz.
Channel Mapping:
Stereo / 5+1 / 7+1

DCP Digital Cinema

Digital Cinema технологія призначена для поширення і показу фільмів в кінотеатрах. в форматі DCP (Digital Cinema Package) розповсюджуються на жорстких або оптичних дисках, а так само по швидкісним супутникових каналах. Проекція відбувається з використанням спеціальних програвачів і цифрових проекторів.

Технології:

МЕТА: поліпшити якість зображення і звуку, можливість контролювати і управляти показами у великій кількості кінотеатрів, матеріал повинен бути зашифрований і повинна бути впевненість в безпечному розповсюдженні. Зображення зберігаються у форматі JPEG2000 (.j2c) використовуючи колірний простір CIE XYZ. Однією з основних проблем при мастерингу є високоякісна конвертація з майстра DI (Digital Intermediate) в простір XYZ. Основне завдання так само як і при класичному DI, щоб глядач побачив у кінотеатрі теж саме, що було задумано під час процесу DI. Звук зберігається у форматі Broadcast Wave (.wav) 24 bits і 48 kHz або 96 kHz. Можливо додавати звукові доріжки на різних мовах. Можливо додавати субтитри на різних мовах.

  • DCP mastering 2D / 3D фільмів
  • Кодування трейлерів і рекламних роликів
  • Виготовлення KDMS ключів індивідуально для кожного сервера
  • Тиражування HD фільмів для показу в кінотеатрах
  • Субтитрування

Наши работы - DCP

Son Kale Hacıbey

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”.

Orjinal Adı: Son Kale Hacıbey

Vizyon Tarihi: Ekim 23, 2020

Yönetmen: Konstantin Konovalov

Film TürüTarihi, Savaş

Film Süresi: 1s 40dk

Senaryo: Konstantin Konovalov, Yevhen Timoşenko.
Kurgu: Vadyim İşçenko.
Görüntü Yönetmeni : Vladimer Guievski.
Müzik: Mustafa Yazıcıoğlu.

 

Sound:  Vladimir Tretyakoff Cinema Sound UA
Oyuncular: Yurdaer Okur, Deren Talu, Aleksandr Polovets, Oleg Simonenko, Aleksandr Sokolov.

Герої та боягузи

Студія Cinema Sound Production виконала комплекс робіт до нового фільму німецького режисера Гаральда Франкліна «Герої та боягузи».

 

Жанр фільму – бойовик. Картина розкриває тему міжнародного тероризму. У притаманній манері, Гаральд Франклін представляє глядачу власний погляд на це зло, яке поширене в усьому світі.

Хто і як проявить себе, коли рідні люди опиняться по різні боки барикад? Хто проявить себе боягузом, а хто – сильним духом? Чим можна поступитися заради близької людини?

Антон

Студія Cinema Sound Production виконала комплекс робіт до фільму спільного українсько-грузинського виробництва «Антон». (Саунд дизайн фільм, запис Foley, тонування і зведення фільму у форматі 5.1).

Режисер кінокартини – Заза Урушадзе. Фільм знятий за мотивами автобіографічної книжки канадського письменника Дейла Еслера «Антон, його друг і російська революція», яка зображає всі перипетії, крізь які пройшла його сім’я.

Картина є історичною драмою. Події фільму розгортаються у 1919-му році у німецькій колонії під Одесою. Тамтешні мешканці вели мирне життя, аж до вторгнення більшовиків.

Усі драматичній події показуються глядачу за допомогою двох головних персонажів – двох хлопчиків, Антона та Якова. Безпощадність і жорстокість дорослого світу вдираються в дитячий світ. Що переможе в серцях дітей – дитяча дружба чи довколишні реалії?

Мати апостолів

 

 

Студія Cinema Sound Production  здійснила комплекс робіт до фільму національного масштабу «Мати апостолів» режисера Зази Буадзе. (Саунд дизайн фильму, запис Foley і зведення фільму у форматі 5.1 )

Жанр картини – воєнна драма. В основі фільму – реальні події, що відбувалися на сході України у 2014-му році. Війна не жаліє нікого, практично кожен у ній – жертва.  В основі сюжету – мати, яку зіграла актриса Наталя Половинка. Вона вирушає до місця, де розбився літак, на якому був її син, сподіваючись знайти його живим, але зрештою бачить лише могилу сина.

Ця картина – гімн і шана всім матерям. Він зображає жінку, яка дарує життя, і війну, яка це життя забирає.

Материнство – це щоденний героїзм, який мало хто помічає. Вона вкладає стільки любові і сил у свою дитину і втрата дитини – це завжди невимовний біль і страждання. Війні немає виправдання, адже це – трагедія і біль наших матерів.

Черкаси

Фільм «Черкаси» розповідає історію Мишка та Льва, двох хлопців із сільської місцевості України, які опинилися на військовому кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованої на кримському озері Донузлав під час захоплення Криму у 2014-му році. Режисер Тимур Ященко. Жанр – військова драма.

Мікс, саунддизайн і запис foley – студії  Cinema sound production

видео проверено и добавлено https://www.youtube.com/watch?v=_2XBmHSfsko&rel=0
Загрузка…

 

Гірська жінка: На війні

Громадянка Ісландії Хатле (Халльдоура Гейрхардсдоуттір) не має родини, проте вона має переконання. Цілеспрямовано, крок за кроком, вона робить усе можливе аби припинити діяльність заводу з виробництва алюмінію. На її думку це надто сильно бруднить довкілля та шкодить країні. Методи для своєї боротьби вона обирає не завжди законні. Разом зі своєю сестрою-близнючкою Хатле давно мріяла всиновити дитину. Нарешті цей момент наблизився – в Україні на жінок чекає чотирирічна дівчинка Ніка, яка втратила родину на війні. Та Хатле не може просто так виїхати з країни, бо її розшукують за злочини, які вона скоїла намагаючись зупинити завод.

Фільм «Гірська жінка: На війні» створено у копродукції Франції, Ісландії та України. Прем’єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі. Перший показ в Україні відбувся під час відкриття 9-го Міжнародного Одеського кінофестивалю. Виконавиця головної ролі особисто представляла стрічку на українській сцені.